Улици в Смолян останаха под вода след проливен дъжд, който се изсипа този следобед.
Ул. „Александър Стамболийски“ в смолянския квартал „Устово“ се превърна в поройна река, а по стълбите водата се излива като водопад с кал и баластра.
Под вода е и ул. „Димитър Благоев“ в областния град, както и обходния път.
Според жители на Смолян причината за наводненията е запушени дъждопреливни шахти.
В Смолян от три години се извършва воден проект и много улици са разкопани.
Зрители на bTV сигнализират за буря и в Благоевград.
Снимка: Людмила Иванова
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил