Сребрист автомобил Toyota RAV4 стана обект на вандалска проява в столичния квартал „Младост“. Возилото е било „разкрасено“ с оранжев спрей, като върху предния капак и страничната му част е изписано „Обичам те“.
Колата е паркирана върху тротоар. Не е ясно дали надписът е резултат от личен мотив – обяснение в любов или от протест срещу неправилно паркиране.
Снимките, разпространени в социалните мрежи, предизвикаха бурни реакции – някои потребители осъждат акта като вандализъм, докато други изразяват съчувствие към евентуалната романтична история зад инцидента.
„Видях я в петък, ама така става, когато не можеш да си позволиш билборд, но имаш гадже с кола. Това не е вандализъм, а романтичен тунинг,“ коментират под публикацията във Facebook.
„С такава любов врагове не са нужни.“
„Е на това му се вика да изпиташ смесени чувства.“

Снимка: Dimitar Kontev, Елисавета Стоянова-Гарева
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие