Майката на три деца, която беше в неизвестност, вече е у дома си. Това съобщи нейният съпруг в социалната мрежа.
Припомняме че Галя и нейна приятелка бяха изчезнали на 13 май от Добрич.
Две жени изчезнаха безследно в Добрич, подозират отвличане СНИМКИ
Емил Стефанов допусна, че отвличане може да стои зад изчезването им, което в последствие не се потвърди. Той ги обяви за издирване в полицията.
Ето какво написа Емил във Facebook:
„До всички, които питаха и се притесниха:
Жена ми се върна. Била е при свои близки в Каварна, без да успеем да се чуем дълго време.
Преживяхме голям стрес – 30 часа в неизвестност, с три малки деца, и пусната за издирване.
Мислихме си най-лошото, включително и ужасни сценарии… затова и "пушекът".
Моля ви, нека го оставим в миналото и да не се коментира повече. Благодаря на всички, които се обадиха, писаха и се интересуваха – вашата загриженост значи много.“
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие