Катастрофа в първия тунел в посока Перник на излизане от София.
Това стана ясно от редица публикации в социалните мрежи.
На снимка, разпространена от пътуващ, се вижда как черен автомобил е с разбита предница.
Няма официална информация по случая. Не се съобщава за тапи, въпреки че движението най-вероятно е затруднено.

Това е втората катастрофа в тунела за днес. GlasNews припомня, че по-рано товарен автомобил е катастрофира именно там. Шофьорът на тира е откаран в лечебно заведение с черепно-мозъчна травма.
Заради произшествието беше осигурен обходен маршрут.
Катастрофа в тунел "Мало Бучино", трафикът се пренасочва СНИМКА
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие