Сигнал за бомба стресна възпитаниците на Професионалната техническа гимназия, известна като Механотехникума във Варна.
Мъжки глас предупредил в 10.45 часа днес на дежурния във Второ РУ в морския град, че в мазето на училището има поставена бомба с таймер, съобщиха от пресцнтъра на МВР в града. Учениците били евакуирани веднага на двора.
При последвалата проверка не е установена бомба. В 11:30 сградата на учебното заведение е била запечатана от полицаите.
Припомнете си, че подобен сигнал беше изпратен днес и в Механотехникума в Пловдив, който също се оказа фалшив.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие
