Движението в тръбата за Бургас на тунел „Траянови врата“ на автомагистрала (АМ) „Тракия“ ще бъде ограничено на 14 май през нощта.
Това съобщиха от пресцентъра на Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ).
На 14 май от 19:00 ч. до 7:00 ч. на 15 май ще се извършва почистване на стените на съоръжението и пътната настилка.
Пътуващите към Бургас ще се пренасочват в тръбата за София, в която трафикът ще се осъществява двупосочно, допълниха от АПИ.
От Агенцията апелираха шофьорите да спазват стриктно поставената пътна сигнализация, да карат внимателно, спазвайки дистанция и да се движат със съобразена скорост без да предприемат рискови изпреварвания.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие

