Ученици са се сбили в Сандански. В опит да ги разтърве е пострадала зам.-директорката на училището. За инцидентът съобщиха от полицията в Благоевград.
От там уточняват, че около 10:20 часа вчера на телефон 112 е получен сигнал за физическа саморазправа между ученици в учебното заведение.
Полицейските служители установили, че участници в сбиването са четирима непълнолетни младежи. Заместник-директорката опитала да прекрати скандала, но вместо това била блъсната, паднала е на земята и получила охлузване на крака.
За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.
Работата по случая продължава.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА