Хванаха ученици, подали сигнали за бомби в училища в Сливен и Нова Загора.
Дете в 7 клас е изпратило заплашително съобщение на своята класна ръководителка с краткото изречение „В училището има бомба” от личния си телефон.
Бомбени сигнали в много училища, евакуираха ученици
В Сливен четири момичета решили, че не им се ходи на училище. Обадили се на телефон 112 и отново посочили, че в учебното им заведение има бомба, съобщи Нова.
Операторът от спешния телефон започнал да разпитва момичетата откъде се обаждат и те съвестно казали своя адрес. Полицията ги установява за минути.
15 сигнала за бомби в училища в Стара Загора, тече евакуация
Ученици изпращали сигнали за бомби в училища
Ученици разказаха за евакуацията след бомбената заплаха в Пловдив ВИДЕО
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО