Американският посланик у нас Херо Мустафа изрази своята признаелност към екипите от първа линия в борбата срещу COVID-19.
Заедно с генерал Мутафчийски, те посетиха "Дървото на живота" във ВМА.
Припомняме, че шефът на Щаба не присъства на няколко пресконференции и заседания.
Ето какво написаха от ВМА:
Признателност за екипите на първа линия срещу COVID-19 от американския посланик в България Херо Мустафа.
Във ВМА тя бе посрещната от генерал-майор проф. д-р Венцислав Мутафчийски, д.м.н., FACS на едно символично за болницата място – „Дървото на живота”, създадено в памет на донорите, благодарение на които са спасени десетки животи през годините.
Началникът на ВМА благодари за жеста, направен в навечерието на националния празник на САЩ – 4 юли.
Къде е Генералът и защо не присъства на срещите на Щаба?





Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив