Избраха нов управителен съвет на Клуба на привържениците на Ботев Пловдив. Това се случи по време на общо събрание в Хотел ИНТЕЛКООП в Кючук Париж.
Управителният съвет е от 11 души - Михаил Манолов, Атанас Стафунски, Николай Георгиев, Даниел Аргилашки, Васил Павлов, Костадин Говедаров, Григор Ендрев, Мария Аргилашка, Христо Илиев, Георги Семов и Страшимир Иванов.
Единодушно бе взето решение Тоско Бозаджийски да бъде избран за почетен председател на КПБП в знак на уважение към всичко, което той направи за жълто-черната идея.
Ето и дневния ред, по който протече събранието:
1. Отчет за дейността на Управителния съвет за 2019 г.
2. Освобождаване на досегашния Управителен съвет.
3. Избор на нов Управителен съвет.
4.Промени в Устава на Сдружението.
5. Кауза Колежа.
6. Разни.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив