Пожар избухна в центъра на София, а гъст дим се издига в небето, сигнализират столичани в Facebook. Пламнал е покривът на необитаема къща на булевард "Евлоги и Христо Георгиеви" №62.
Няма пострадали при пожара в София
"Пак нещо гори...Този път около Орлов мост", пише Георги Веселинов. Снимки, разпространени в социалната мрежа, показват гъст бял дим над покривите.
На място са пристигнали три екипа на Пожарната. Къщата е необитаема и при инцидента няма пострадали, съобщиха за БТА от Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" (ГДПБЗН). От пожара са засегнати и два автомобила. Сигналът е получен в 16:30 часа.
Очаквайте още подробности!
Снимки: Георги Веселинов, Мариян Петров, Ева Владайчева, Живко Жечев
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат