Катастрофа е станала на оживен булевард в столицата, алармират граждани в групата "Катастрофи в София".
Три коли са се ударили на бул. "Акад. Ив. Гешов" в посока "България".
Машините са в средна лента, а това притеснява водачи, които очакват да се образува тапа.
Няма данни за пострадали. Причините за ПТП-то не са известни, но столичани предполагат, че става въпрос за малка дистанция.
Впоследствие водачите са освободили пътното платно.
Снимки: "Катастрофи в София"
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил
Хрема 10:10, 15.10.2024
Ноооого сеяндуриииии