От 13.00 ч. днес ще се възобнови работата в звеното за регистрация, пререгистрация, спиране и бракуване на МПС в сектор „Пътна полиция” при ОДМВР-Пазарджик. Вчера то беше подложено на дезинфекция и служителите, които ще обслужват гражданите не са били контактни с далите положителни проби техни колеги. За спазване на противоепидемичните мерки в секторите „Български документи за самоличност” и „Пътна полиция” е въведен пропускателен режим за гражданите, които трябва да бъдат задължително с предпазни маски, а на входовете е поставен и дезинфектант.
Припомняме, че е удължен срокът до 31.11.2020г. за регистриране на монтираните в автомобилите газови уредби. С промяната в законодателството по време на извънредното положение беше удължен и срока на валидност на всички български лични документи, чиито срок на валидност изтича до 31 октомври с още 6 месеца. За това призоваваме гражданите ако нямат наложителна нужда от смяна на лични документи или други административни услуги да не се трупат на опашки пред звената БДС или Пътна полиция.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
