Броят на протестиращите пред Министерски съвет се увеличи и движението в участъка бе спряно. Тълпата пое по ул. "Раковска" и се насочи към парламента, предаде репортер на Glas.bg.
Шествието премина през храм-паметника "Св. Александър Невски" и Софийския университет.
Днес протестиращите не затвориха Орлов мост. От университета те се отправиха към парламента и от там обратно към Министерски съвет.
На няколко места групата се срещна с полицейски кордони, но до ескалация на напрежението не се стигна.
Протестиращите пееха химна на България, а също така скандираха и “Оставка” и “Мафия” - пред парламента.
Очаквавайте подробности!
Протестиращите се събраха пред Президенството СНИМКИ














Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие