Има ли втори смъртен случай на заразенс COVID-19 в Бургас само за едно денонощие?
Това се питат жителите от бл. 4 в бургаския ж. к. „Зорница“. Граждани, които са станали свидетели на изкарването на труп на жена, която е починала преди около час в дома си, са сигнализирали. Тя е на 86 години.
„Медицинските лица бяха със специални защитни облекла – в това число и калцуни. Това не бяха служители на Гражданска защита, това беше екипировка, при това най-надеждната, защитаваща при зараза от коронавирус“, алармирал мъж, предава Флагман.бг.
Тялото ще бъде аутопсирано всеки момент, за да се каже дали жената е с потвърдена диагноза COVID-19.
Както тази сутрин ви съобщихме, в Интензивното отделение на УМБАЛ-Бургас снощи е издъхнал 52-годишен охранител, лекуван 6 дни с коронавирус. Той е с доказани съпътстващи заболявания – хипертония и диабет.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО
