Тежка катастрофа на площад "Независимост", точно пред Министерския съвет, е станала през вчерашния ден в столицата, научи GlasNews.bg.
Лек автомобил БМВ се е врязал в друга кола. Това станало след зрелищна каскада, попаднала на видео. Кадрите са заснети от регистратора на машина, движеща се след пометената кола. За инцидента алармират граждани в "Катастрофи в София".
Хронологията на едно жестоко убийство ВИДЕО
На записа се вижда БМВ-то, идващо откъм бул. "Княгиня Мария Луиза". Машината поднася значително, а после рязко се завърта към срещуположната страна, следва страничен удар в движещата се насреща кола.
От силата на сблъсъка щетите са значителни.
Към момента няма данни за пострадали и ранени, както и повече подробности за удара.
Очаквайте подробности!
Кадри: Мими Михайлова,"Катастрофи в София"
Прочетете още
- 16:05 Мащабни акции срещу контрабандата в Пловдивско, четирима са задържани СНИМКИ
- 13:08 Камъни с размер на портокал полетяха от 15-ия етаж към детска площадка
- 16:30 Катафалка и мъж като „зомби": Нов тревожен случай, свързван с фентанил, разтърси Пловдив СНИМКИ
- 13:44 Кой е Владимир Янков – „Владо Загатото", бизнесменът зад милионния кафе бизнес, открит мъртъв в Банкя
