АТВ-то от инцидента в Слънчев бряг е транспортирано в Националната следствена служба. В понеделник то ще бъде предоставено за експертиза на вещите лица по разследването, които трябва да изследват техническата изправност на превозното средство преди катастрофата, съобщи БНТ.
Животът на 4-годишния Марти е вече извън опасност
На 21 август и.ф. главен прокурор на Република България Борислав Сарафов изиска от прокуратурата в Бургас досъдебното производство за пътнотранспортното произшествие с АТВ, при което на 14 август 2025 г. в курорта Слънчев бряг бяха ранени петима пешеходци.
В клинична смърт изпадна жената, пометена от АТВ в Слънчев бряг
Подлежащите на установяване факти и обстоятелства по случая налагат разследването да се извърши от следовател с висока степен на квалификация и опит в работата с оглед правната сложност на делото.
Предстои анализ на значителен по обем доказателствен материал, както и извършване на различни експертизи с цел изясняване на обективната истина и отговорността на шофьора, аргументира решението си Сарафов.
Прочетете още
- 17:00 Фалшиво видео на Би Би Си показва откраднат шедьовър на Сезан в кабинета на Зеленски СНИМКИ
- 13:00 Саморазправа по козлодуйски: Яйца вместо диалог за паркомясто? СНИМКА
- 12:00 Китайски хороскоп за май: любов, пари и съдбовни обрати
- 11:00 Мъж стреля по деца заради бадеми - сигнал от Несебър взриви мрежата