В Министерството на енергетиката е установен случай на служител, заразен с коронавирус. Съгласно препоръките на Столичната регионална здравна инспекция сградата на ведомството ще бъде затворена на 29 юни, понеделник, за извършване на дезинфекция.
Всички контактни лица на заразения служител в министерството ще бъдат тествани.
При необходимост гражданите могат да изпращат своите сигнали, писма и други материали към Министерството на енергетиката на служебния имейл адрес [email protected]. От утре, 30 юни 2020 г., нормалният ритъм на работа в министерството ще бъде възстановен.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив