Огнеборците са гасили и пожар в товарен автомобил тази нощ.
Гасителните действия са извършвани за времето от 22:28 до 00:12 часа. Произшествието е станало на главния път I-5 / Русе – Бяла, в района на разклона за град Борово.
Пратени са служители от районната пожарна служба в гр. Бяла с два автомобила. На място те са установили, че запалването е възникнало по време на движение в товарен автомобил „Мерцедес“ с румънска регистрация, превозващ двигатели. При пожара са нанесени щети на влекача и ремаркето, както и на част от товара.
Според първоначалните данни, огнеборците предполагат, че причина за възникване на произшествието е станала техническа неизправност, механично претоварване.
Прочетете още
- 19:45 Кой е Пейо? Мъжът, който блокира Пловдив, за да бъде чут
- 16:00 Мъжът, чието куче бе убито от немските овчарки на Лечков: Прокуратурата не видя престъпление
- 12:00 Жена в инвалидна количка: Днес градският транспорт не работи. Трудно е, нали?
- 15:07 Гневен шофьор развали сутринта на пътничка в автобус в Търново