Попфолк изпълнителката Бони отпразнува 45-ия си рожден ден с шумни парти в известен сръбски ресторант, узна HotArena.
Три оркестъра се погрижиха за доброто настроение, а микрофона грабнаха и семейство Стораро, които обсипаха с бижута юбилярката.
Партито на Бони стартира с поздрав от оркестъра на заведението, час по – късно към музикантите се присъединиха колегите на певицата от орк. „Рико Бенд“ и дългогодишните й приятели орк. „Кристали“.
„Бони се забавляваше през цялата вечер. Получи много подаръци, повечето от които бижута, всеки, който я познава добре, знае, че обожава да носи гривни, гердани или обеци. Самата тя също се погрижи да поздрави гостите“, споделят близки на певицата пред „Телеграф“.
Освен най-големите нейни хитове, звучаха и тези на Фики, който, заедно с нея, изпя и няколко емблематични песни на Васил Найденов.
Наталия Гуркова, която е много близка на Бони, не е присъствала на партито, вероятно е още в траур.
Бони смени два тоалета по време на тържеството си. Първата рокля бе изчистена на черно и бяло райе, очаквано втората в любимата тъмна гама на певицата, декорирана с диаманти в различна форма и големина.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие