На върха на щастието е Камелия, понеже за трета поредна година ще е треньор в „Гласът на България“.
„Това е прецедент, защото никой от моите колеги в попфолка не го е постигнал“, гордее се чалгаджийката. Кефът й идва и новия регламент.
„Ще има блок бутони, с които мога да блокирам всеки от колегите си, така че да не може да се бори за изпълнител, който много искам да бъде в моя отбор. Тези блокиращи бутони можем да ги позлваме само веднъж. Това допълнително нагнетява напрежение. Имаме право и само на една кражба от отборите на останалите, а не както досега по две“, издава певицата.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО