Ким Кардашиян се изложи като родител, научи HotArena.
Риалити звездата забрави сина си Сейнт в ресторант. Тя бе на обяд в известно заведение заедно с момченцето. След не особено кратък престой в заведението Кардашиян изненадващо се появи сама отвън и мина покрай готовите за действие папараци.
Ким бе съпроводена от охранител. Точно преди да се качи в очакващия я автомобил, съпругата на рапъра Кание Уест се сепна.
Забързано се върна в ресторанта пред смаяните погледи на папараците. След това за още по-голямо тяхно изумление се появи със Сейнт на ръце, пише „България Днес“.
Действията на бившата жена на баскетболиста Крис Хъмфрис й навлякоха куп критики от ядосани майки по интернет форумите. Немалко от тях обвиниха в абсолютна незаинтересованост към децата й.
Освен Сейнт Кардашиян и Уест имат още трима наследници – дъщерите Норт и Чикаго Уест и роденият преди няколко дни от сурогатна майка втори техен син. Малкият все още няма име.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие