Криско е само на няколко седмици от момента, в който ще влезе официално в отбора на бащите. До този момент изпълнителят на "Незаменим" и половинката му Цветелина Петрова не са потвърдили, че ще стават родителите, но не крият този факт от хората от близкото си обкръжение.
Изгората на рапъра вече напусна авиокомпанията, в която работеше като стюардеса, за да дочака на спокойствие поява на първото си дете. А то ще се появи през август, тъй като в момента Цвети е в шестия месец, научи ПИК от сигурни източници.
Засега бременността на Петрова протича без проблеми. Освен, че вече не лети, Крисковица не придружава певеца и на участията му из страната. Преди време красавицата бе танцьорка в балета на рапъра, но скоро едва ли ще се завърне на сцената, предвид предстоящото майчинство.
Въпреки детето, което очакват Криско и Цвети на този етап не планират брак. Самият изпълнител е споделял, че ако един ден реши да се ожени, ще го направи тайно от медиите и феновете си.
Прочетете още
- 09:00 Момче, днес ти си героят! Спасител във Варна вади хора от морето един след друг
- 12:57 Силен гърмеж събуди Пловдив, минути по-късно пламнаха шест коли ВИДЕО
- 13:07 Без раница и щеки, но по Кончето: Историята на кучето, което познава Пирин по-добре от мнозина
- 10:00 Розова простотия в Стара Загора: Девойка нашари обновената Градска градина