Певицата Мариана Попова разкри, че е приключила със селския живот, узна HotArena.
С половинката й Веселин Плачков опитаха да живеят в село Тъжа край Казанлък, но избягаха заради лоши условия. „Опитахме се, но по селата няма инфраструктура. Няма лекари, няма добри училища. Факт е, че вече 80 процента от населението, това с огромна тревога го казвам, е от ромски произход.
И някак си си дадохме сметка, че като че ли ни е рано с Веселин да отидем да живеем на село. Децата ни са в активна възраст, трябва да се обучат по най-добрия начин. Роди ни се бебенце, което има нужда от лекари и от консултации постоянно. И решихме, че на този етап ще останем да живеем в София. Отказахме се засега от идеята за живот на село“, споделя Мариана пред дир. Бг, цитира „България Днес“.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход