Херцогинята на Съсекс Меган Маркъл отпразнува за пръв път деня на майката шест дни, след като роди първия си син Арчи.
В официалния профил на херцозите днес бе публикувана снимка на малките крачета на Арчи в ръцете на майка му.
"Отдаваме почит на всички майки - минали, настоящи, бъдещи и на тези, които сме загубили, но никога не сме забравили. Почитаме и празнуваме за всяка една от вас. Днес е денят на майката в САЩ, Канада, Австралия, Нова Зеландия , Южна Африка, Япония, Кения и в няколко страни в Европа. Днес е първият ден на майката за херцогинята на Съсекс", се казва в изявлението към снимката.
Детето на принц Хари и Меган Маркъл се роди на 6 май сутринта, а няколко дни по-късно, след като го представиха пред света, те го нарекоха Арчи. Той е първо дете и на двамата херцози.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие