Солистката на британската поп-група "Спайс Гърлс" Мелани Браун (Мел Би) е постъпила в болница поради пълна загуба на зрението, съобщи в. "Сън".
Преди два дни певицата започнала да има проблеми с дясното си око. "Мел беше много зле. Останалата част от групата и мениджърите бяха много притеснени за нея. Тя изкрещя, че е ослепяла", разказва източник, запознат със ситуацията, предава БГНЕС.
Лекарите са оказали спешна медицинска помощ на Мел Би и са успели да възстановят зрението ѝ. Според представител на певицата, ситуацията вече е под контрол.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие