Никол Шерцингер, която вече е сочена за бивша любима на Григор Димитров, хвърли в размисъл многобройните си фенове в социалните мрежи. Звездната певица сподели 2 свои снимки, на които е сама, а посланието към тях може да се определи и с тъжен нюанс.
Привърженици на Шерци се питат дали тя изпитва любовна мъка, щастлива ли е в момента или не? Свързан ли е Григор с настроението й, което не изглежда най-весело на изображенията?
Други симпатизанти на Никол пък са на мнение, че може би тя има идея за нов музикален хит, с дълбоко екзистенциално звучене...
Естествено родните фенове на тениса, пък се питат дали е възможно да видим скоро Шерцингер в ложите на някой голям турнир, по време на мач на тенис-аса Димитров?
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход