Бившата водеща на Нова телевизия Бианка Илич се показа след курса химиотерапия, който премина в САЩ, видя HotArena.
В началото на годината Бианка разкри, че се бори с коварна болест. Когато за първи път разбира, че е болна, Илич е отчаяна. По това време се явява на кастинг за шоу в Америка, получава покана от „ВИП Брадър“.
За 24 часа всичките й планове се променят.. В резултат на химиотерапията Бианка е без коса. Тя не се притеснява да се снима както изглежда днес, за да даде кураж на всички минаващи по този път, писа „България Днес“.
„Косата ми окапа изведнъж. Беше много страшно. Много плаках“, не крие водещата.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход