Изгряващата фолкпевица Александра остана без дрехи след снимките на новия си клип, узна HotArena.
Самата тя се оплака, че някой мистериозно е взел тоалетите й.
„Не казвам, че са откраднати, но не бяха там, където ги оставих. Може някой по погрешка да ги е прибрал, но така и не се намериха. Вече бях освободила всички от екипа и така за кратко останах мокра и по бельо. Трябваше някак да се добера до автомобила си, където, за щастие, имах сухи дрехи. Беше доста смущаващо, но сега си спомням с усмивка за случая“, разказа за преживяването си певицата, писа „България Днес“.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход