Ботев (Пловдив) победи със 7:0 Ботев (Враца) в среща от 19-ия кръг на U15. Двубоят се игра на помощния терен във Враца.

Пловдивчани контролираха играта през 90% от срещатата и рядко оставяха топката във владеение на съперника. Още в 10' "канарчетата" нацелиха гредата чрез техничен удар на Никола Илиев. Все пак три минути по-късно седмицата се реваншира, отбелязвайки след пробив отляво и удар с десния крак. Впоследствие в рамките на 8 минути "жълто-черните" нанизаха три гола. Никола Гелин удвои, Илиев покачи на 0:3 и отново Гелин вкара за 0:4. Минута преди края на частта Никола Илиев пък оформи своя хеттрик, реализирайки за 0:5.

След паузата отново гостите от Пловдив създаваха интересните ситуации. В 46' минута заучено положение от фаул и подаване на Илиев топката достигна до Илиан Тонов, който пое и веднага стреля, увеличвайки още аванса на "канарчетата" - 0:6. Десет минути по-късно гостите получиха правото да изпълнят наказателен удар. Зад топката застана Теодор Андреев. Халфът литна стража на домакините и покачи на 0:7.