Николай Банев поздрави всички дами за 8-ми март от ареста. Той публикува съобщение във Фейсбук по повод празника.
„Момичета, майки, дами, честит празник! Весел и незабравим празничен ден! Бъдете обичани, уважавани и ухажвани! Блестете и сияйте!“, написа той в поздравителния си пост.
Не е ясно дали той е писал съобщението, тъй като не би трябвало да разполага с устройство, от което да го направи. Припомняме, че от килията му няколко пъти бяха изземани след тараш телефони, а прокуратурата съобщи, че е засичала негови разговори от ареста с майка му и с чужбина на едно от заседанията по делото му преди месец.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 13:00 Електрическо возило прегази крачето на дете в центъра на Пазарджик
- 14:00 Появи се теория за "заговор" срещу БДЖ, целящ фалит на железницата и раздаването й на бизнесмени
- 14:33 SpaceX изстреля мистериозна капсула: Никой не знае какво точно има на борда ВИДЕО