Жена и дете пострадаха след падане в тролей във Варна. Случката е от вчера, а причината - отнето предимство. Тролеят в морската столица се движил в района на кръстовището на бул. “Сливница” и “Република”, когато водач на лек автомобил отнел предимството на превозното средство от градския транспорт. Шофьорът на тролея реагирал бързо и набил спирачки. Именно тогава жената и детето паднали и пострадали.
Травмите им не са сериозни, обясняват от “Пътна полиция”. Общо четири пътни инцидента са станали на територията на морската ни столица през изминалото денонощие. Пострадал е и един моторист, който е паднал в движение на бул. „Владислав Варненчик“.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол