Отново произшествие с куче! И отново нападнато е дете! Питбул се нахвърли върху 11-годишно момиче в хасковското село Малево. Инцидентът е станал снощи около 19 часа.
Детето има наранявания по гърба. Родителите му обаче не извикали линейка.
Хората призовават да се вземат мерки, защото ги е страх да излязат на улицата, пише Haskovo.info. Инцидентът е станал снощи в махалата до църквата, когато кучето било изпуснато от двора, излязло на улицата и нападнало момичето.
Кметът на селото е разговарял със собствениците на питбула и е поискал от тях да го махнат от селото.
Преди няколко месеца питбул нападна минувачи на улица в Хасково. Животното още е в кучешкия приют и предстои да бъде решена съдбата му.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол