Столичната полиция търси собственика на забравен лаптоп. Техниката била оставена в тролейбус, който се движи в района на Националния дворец на културата. Лаптопът е марка “HP” и е бил предаден на служителите на Четвърто РУ от случаен човек, който го открил в превозното средство на градския транспорт, обясняват от полицията. Случката е още от 17 май.
До момента обаче все още никой не е потърсил изгубената вещ. Допълнителна информация и евентуално установяване на собственост над лаптопа може да потърсите инспектор Владимиров на телефон 02 982 4814 или на телефона на дежурната част в Четвърто РУ – 02 982 4160.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол