Вода извира от плочките на булевард в центъра на Пловдив. На необичайния извор се натъкнал човек, който минавал през кръстовището на „Руски“ и „Гладстон“. Водата се оттича на булеварда, като към момента не пречи за преминаването на пешеходци и автомобили. Най-вероятно става въпрос за ВиК авария, но все още няма информация, пише trafficnews.bg
От ВиК съобщават за други две аварии. Едната е на улица „Хан Телериг“ 3, а другата на улиците „Елба“ и „Възход“. Очаква се водоснабдяването и на двете места да бъде възстановено до 17 часа.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол