Двама служители на ЕРП – Север са пострадали в сряда по време на работа, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Габрово. Около 15,36 ч. монтьорите подменяли електромер на бул. „Бойката” в областния град, когато възникнала волтова дъга. В следствие на нея двамата мъже получили изгаряния.
След преглед в габровската болница те са транспортирани в „Пирогов”, където са получили лечение. Няма опасност за живота им.
На местопроизшествието е бил извършен оглед, а в полицейското управление в Габрово е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 134, ал.1, т.2 от Наказателния кодекс.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума