Ново заседани е по делото "Дебора" ще се проведе днес районния съд в Пловдив. На него се очаква разпит на свидетели по процеса, който продължава повече от две години.
През януари 2025 г. започна отначало след отвод на съдебния състав.
Изненада в съда: Дебора се усмихна и помаха на Георги ВИДЕО
Процесът протича при закрити врата, заради чувствителна информация от личен характер. На последното заседание през октомври пострадалата Дебора Михайлова от Стара Загора беше разпитана повторно в присъствието на психолог. Обвиненията, повдигнати на Георги Георгиев, са за причинена средна телесна повреда и отправяне на смъртни заплахи. Той беше пуснат от ареста под парична гаранция от 10 000 лева.
Разпитват пред психолог Дебора в Пловдивския съд днес
Окончателно! Георги, обвинен за нарязаната Дебора, излиза от ареста
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО