Трето заседание по делото „Дебора“. Очаква се днес Районният съд в Пловдив да разпита и последните свидетели в процеса. След това магистратите трябва да преминат към експертизите и да изслушат вещите лица, които са ги изготвили. Самата Дебора Михайлова, която трябваше първа да даде показания, по нейно настояване ще бъде разпитана последна. Обяснения в края на делото ще даде и самият подсъдим.
Дебора за Георги: Той за мен не съществува!
Това е бившият приятел на момичето - охранителят Георги Георгиев. Той е обвинен в нанасяне на 18 прорезни рани с макетно ножче, вследствие на което Дебора получи 400 шева, както и в насилствено подстригване на косата ѝ и отправени нееднократни заплати за убийство. Делото се гледа при закрити врата, за да не се разгласяват факти от интимния живот на двете страни.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ
