36-годишният мъж, който тази нощ садистично е заклал жената, с която живее на семейни начала в дупнишкото село Крайници, е нападнал около полунощ македонски гражданин. Това се е случило в района на жп гарата в Благоевград.
Убитата жена е майка на три деца
Сигнал е получен в полицията от 45-годишен македонец, че непознат за него мъж, с мургаво лице, леко пълен, го нападнал, ударил и ограбил на перона на гарата в града, съобщи struma. След нападението мъжът е избягал. Прибрал се в Крайници, скарал се с жена си и я заклал, прерязал гърлото и след което избягал. Бил е много пиян.
Няколко полицейски дирекции cа на крак в издирването му. Убиецът е роден в гърменското село Дъбница.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
Огняров 16:20, 11.09.2025
Ако навремето всички мангасари бяха изпечени у пещите на Мустакатко, сега нямаше да четем такива новини!