Около 2 км. е опашката на магистрала "Тракия" от коли, които изчакват понеже няма от къде да се върнат при Мотел Ихтиман , съобщи репортер на Glas.bg.
Припомняме,че двама души пострадаха при катастрофа на АМ „Тракия”. Единият от тях е в тежко състояние. Пътният инцидент е станал в района на 44-45 км на автомагистралата, в посока Пловдив.
Лек автомобил е преминал през мантинелата в платната за насрещно движение и е ударил друга кола.
Предприети са действия за изваждане на хората от катастрофиралите превозни средства.
Пътни полицаи подпомагат трафика по автомагистралата в посока към Пловдив. Движението се отклонява по път I-8 при разклона за Ихтиман. Включването отново на магистралата е при пътен възел Мухово.
Тежка катастрофа на АМ „Тракия”, двама са пострадали
Кола в насрещното предизикала мелето на "Тракия”
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил