Сръчни обирджии опустошиха за минути апартамент на възрастна жена в София.
Откраднати са златните й бижута. Престъплението става преди дни, докато 75-годишната собственичката била извън жилището си.
Обирът е извършен между 9 и 10 часа сутринта, но няма следи от взлом по вратата на апартамента - извършителите са действали професионално и бързо.
Собственичката на апартамента г-жа Димитрова заварила жилището си преобърнато, връщайки се след като отишла да си купи лекарства. Никой от съседите й не е чул нищо, съобщи Нова тв.
Жената не е подавала сигнал за кражбата в полицията, но се ндява наглите апаши да бъдат задържани.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО