Задържани са трима младежи, ограбили снощи таксиметров шофьор /60 г./ в Бургас.
Това съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР в крайморския град. В кв. "Победа" шофьорът бил спрян от тримата, които поискали да бъдат откарани до централната част на града. Докато разговаряли, единият взел монетника на таксито, а друг - през шофьорската врата, чрез удар успял да отнеме от шофьора чантичката му. Ограбената сума е 130 лева.
Пострадалият е подал сигнал на тел. 112. Задържаните са на възраст 15, 17 и 18 години, те са предали част от сумата. Работата по случая продължава.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 16:29 16-годишно момиче от София е в неизвестност, близките му търсят помощ