Разбиха устройствата за билети в 4 автобуса и тролейбус в Стара Загора, съобщиха от полицията.
На 17 март, в 15:50 ч., във Второ РУ-Стара Загора, е получен сигнал, че в гр. Стара Загора, са взломени 4 автобуса и тролейбус, които били паркирани на обособен охраняем паркинг.
Местопроизшествието е посетено от полицейски екип. Установено е, че деянието е извършено за времето от 13 до 17 март 2025г., проникнато е в превозните средства и са им нанесени щети, изразяващи се в унищожаване и повреждане на устройствата за закупуване на билети, валидатори (устройства за чекиране на карти за пътуване), дисплеи на информационни табла и други вещи.
Стойността на щетите е в процес на установяване. Започнато е разследване по случая.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО