Служители на полицейското управление във Велико Търново задържаха мъж за извършването на палеж на два товарни автомобила. В хода на проведени процесуално следствени действия в дома му е намерена марихуана, съобщиха от полицията.
Сигнал за случая е получен вчера сутринта. По данни на подателя в местността „Килифаревски манастир“ са намерени два частично изгорели товарни автомобила - ЗИЛ. От проведените до момента действия по разследването, като съпричастен към извършеното деяние е задържан, с полицейска мярка до 24 часа, 27-годишен мъж от Елена, известен на полицията и осъждан. Започнато е досъдебно производство.
При последвало претърсване в жилището му в Елена е намерено топче растителна маса, която при полеви наркотест е реагирала на марихуана. Наркотичното вещество е с тегло около 0,6 грама и мелничка за мелене на марихуана.
Образувано е досъдебно производство. Работата по изясняване на случая продължава.
Прочетете още
- 08:00 Грозно посегателство и вълна от доброта: Обстреляха с яйца колата на майка на дете с ДЦП в София
- 21:00 Учени шокираха света: молитвата може да ви подари 7,5 години живот
- 20:00 Шофьор пренебрегна пътните знаци и едва не предизвика инцидент в Пловдив ВИДЕО
- 09:00 Шофьор срещу пешеходец: Кой сгреши на тази пешеходна пътека в Плевен? ВИДЕО