Отборът на Аячо записа първа победа от началото на сезона в Лига 1. Тимът се наложи с 3:1 у дома над Ница в мач от 11-ия кръг на френското първенство.  Грегори Пужол изведе Аячо напред в резултата със самото начало на срещата, още в първата минута. В 12-ата Филипи си вкара автогол за 1:1, но самият футболист се реваншира на своя отбор, като още в 32-ата реализира и в противниковата врата за 2:1. Полузащитникът Дамян Джокович покачи на 3:1, в което оформи крайния резултат на мача още преди почивката. В заключителната минута на мача домакините останаха с човек по-малко за директен червен картон, но това не попречи на домакините да грабната трите точки в двубоя.   Аячо е на 19-о място с едва 6 точки в актива си след 11 кръга във Франция. Ница е на 6-ата позиция със 17 пункта. Резултати: Лориен – Рен 1:1 Анже – Гингам 0:0 Аячо – Ница 3:1 Монпелие – Бастиа 2:0