Специализирана акция се проведе в ранния следобед в Пловдив, съобщават очевидци на екшъна. Мястото е ул. "Васил Левски" (Карловско шосе) до Петролната база.
Бус на Криминална полиция група "Наркотици" и тъмносин "Опел Астра" са атакували "Рено". На земята с белезници са натръшкани двама души. По информация на Glas.bg, те са българин и мъж от ромски произход.
Според непотвърдена информация, акцията е била заради хероин, който е открит в колата на задържаните. Все още обаче не е установено дали двамата са част от по-голяма група за трафик на наркотици.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице