63-годишна бургазлийка олекна с 14 000 лв., ставайки поредната жертва на ало измамници. Пенсионерката е атакувана по изпитаната схема, че съдейства на МВР за залавяне на телефонни измамници.
Жената получила указания да събере всички пари, с които разполага и да ги остави до кофа за боклук близо до жилището й на ул."Иван Богоров". Тя изпълнила заръката, събрала 14 000 лв. в найлонов плик и го пуснала зад контейнера.
След като никой повече не й се обадил, бургазлийката съобщила за станалото в полицията. Работата по случая продължава от служители на Първо Районно управление Бургас.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол