Георги Божев е новият директор на ОП „Зооветеринарен комплекс”, съобщи кметът Иван Тотев.
Божев бе директор на „Общинска собственост” при кметуването на Славчо Атанасов, а на местните избори през октомври бе кандидат за кмет на район „Източен” от коалицията на Здравко Димитров.
През 2009 г. Георги Божев бе сред хората, които запечатаха кабинета на Тотев, тогава кмет на района. Въпреки това го назначих за директор на ветеринарния комплекс, това е жест към председателя на ОбС Савина Петкова, коментира кметът.
Досегашният директор д-р Марчо Дулев става консултант по изграждането на зоологическата градина, уточни градоначалникът. След построяването й, което се очаква да приключи до лятото, зооветеринарният комплекс ще я стопанисва.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума