Макар и малко като бройка, най-верните фенове на Ботев Пловдив потеглиха днес с няколко коли към Разград, за да окажат своята подкрепа към отбора при гостуването им на шампионите на България. Най-верните ултраси на канарчетата отново ще са до отбора, въпреки далечното разтояния, отпускарски месец и прочие клишета, използвани най-вече от футболните ни ръководители за оправдание на празните трибуни по родните стадиони. Не бяха далеч времената, когато Ботев бе подкрепян от няколко стотин запалянковци дори, на най-непривлекателната дестинация за гостуване - Разград. Защо обаче феновете вече не пътуват толкова масово за мачовете на жълто-черните извън Пловдив? На този въпрос ще трябва да си дадат отговори в самия клуб, както на спортно-техническо ниво, така и на административно, а най-вече на управленско!
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО