Треньорът на "Левски" Делио Роси не обели и дума за оставка в първото си изказване след срамното отпадане от лихтенщайнския "Вадуц" в Лига Европа.
"Отпаднахме заради първия мач. Днес направихме това, което трябваше да направихме - победихме", каза италианецът в ефира на "Диема Спорт" - каналът, който предаваше директно мача.
Той уточни, че е сменил на полувремето вратаря Божидар Митрев, след като той му е казал, че не се чувства добре. Интервюто се проведе в тунела на стадион "Георги Аспарухов", а отвън се чуваха гневни реплики на феновете.
"Оставката значи, че човек се предава. Аз не съм такъв човек. Ще говоря с ръководството на клуба", отговори той на директния въпрос дали ще си тръгне заради провала.
Прочетете още
- 20:00 Telegram група с интимни снимки на българки оцелява с години въпреки сигналите до ГДБОП
- 19:36 Трагедия край Казанлък: 18-годишен шофьор загина след тежка катастрофа
- 20:29 Скандал на АМ „Хемус": ТИР остана насред магистралата, защото... му свършило горивото
- 21:00 „Като умра, не искам да имам гроб...": жена от Храбрино разтърси мрежата